Apartmány Fux

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Popis

Apartmány Slobodova

Adresa:
Slobodova 831, 768 61 Bystřice pod Hostýnem
GPS 49°2´3´33.497"N, 17°40´2.338"E


POPIS OBJEKTU

Na jižní moravě ve Zlínském kraji, v klidné vilové čtvrti města Bystřice pod Hostýnem, cca 1 km od centra, kde naleznete veškerou vybavenost.
Volně stojící, impozantní vila ze třicátých let 20. století, velmi citlivě zrenovovaná. Celý dům je rozdělen do tří apartmánů s některými místnostmi společnými. Všechna tři apartmá jsou pronajímána (objekty SM 0010, SM 0011 a SM 0012). Vila stojí v oplocené zahradě, vjezd má automaticky ovládanou bránu. V patře je k dispozici velká terasa
s
markýzou. Ve velké zahradě máte naprostý klid a soukromí, stojí zde zastřešený altánek se zahradním nábytkem a zahradním krbem. Garáž, zastřešené stání pro 3 auta
a další dvě parkovací místa.


POPIS OKOLÍ

Městečko Bystřice pod Hostýnem leží na úpatí Hostýnských hor, krásné kopcovité krajiny. Nad městem v nadmořské výšce asi 736 m n. m. je známé poutní místo - Svatý Hostýn. Krajina v celé této oblasti je krásně zvlněná a protkaná mnoha turistickými i cykloturistickými stezkami a nabízí opravdu bohaté možnosti kulturního i sportovního vyžití jak v létě tak v zimě.

Město Bystřice pod Hostýnem :
koupaliště, minigolf, squash, bowling, posilovna, sauna, wellness, kino, restaurace, dětská hřiště,  krytá sportovní hala, ping-pong, program všech kulturních akcí na www.mubph.cz


Koupaliště:
Bystřice pod Hostýnem (10km), Osíčko (13km), Holešov (10km), Aquapark Valašské Meziříčí (35km), Aquapark Hranice (30km), koupaliště se solárním ohřevem na Rusavě, přehrada na Rusavě (1km)

Hrady:
středověký  hrad Helfštýn (25km), zřícenina Obřany (3km), středověký hrad Lukov (4km),

Zámky:
Holešov (10km), Kroměříž UNESCO (Květná a Podzámecká zahrada 27km), Tovačov (40km)

ZOO Lešná (25km), Svatý Kopeček u Olomouce (40km), Skanzen Rožnov pod Radhoštěm (tradiční řemeslná výroba 40km), Teplice nad Bečvou (jeskyně, hranická propast 30km), dále Hvězdárna Valašské Meziříčí.


STRAVOVÁNÍ

Stravování není poskytováno. Je doporučeno využít možnost uvařit si dle své chuti v plně vybavených moderních kuchyních popř. využít některou z Bystřických restaurací.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky